Wat kom je bij ons doen?
Apenheul zoekt horecamedewerkers die het visitekaartje van het park willen zijn en bezoekers een topdag willen bezorgen. Geen dag is hetzelfde! Je werkt op verschillende horecapunten met bijvoorbeeld uitzicht op het gorilla-eiland. Je staat achter de kassa, bakt frietjes of smeert broodjes samen met je collega’s. Ook zorg je ervoor dat het terras en restaurant schoon blijven. Als de bezoekers het park verlaten hebben ze dankzij jou een leuke dag gehad. Aan het eind van de dag help je mee met het opruimen en schoonmaken.
Wat vragen we van jou?
- Je zorgt voor een glimlach bij elke bezoeker
- Beschikbaarheid vanaf maart in weekenden, tijdens feestdagen en vakanties
- Minimaal 12 uur per week beschikbaar
- Flexibiliteit om bij verschillende horecalocaties te werken
- Communicatief vaardig en van nature gastvrij
Wat bieden wij je?
- Bruto uurloon van €14,06 voor 21 jaar en ouder
- Reiskostenvergoeding tot €6,90 per dag
- Elke dag een nieuwe plek om te werken
- Leuke feestjes met collega’s
- Contract tot het einde van het seizoen
- Doorgroeimogelijkheden naar een leidinggevende functie
Over Apenheul
Apenheul is een prachtig, groen dierenpark in Apeldoorn. Jaarlijks beleven zo’n 500.000 bezoekers hier een onvergetelijke dag uit. Tussen de loslopende apen leren ze meer over de apen en hun soortgenoten in het wild. Zo stimuleren we liefde voor dieren en natuur. Met het Apenheul Natuurbehoudfonds zijn we wereldwijd actief om de apen en hun leefgebied te beschermen. Daarnaast ligt aan de rand van Apenheul één van de meest duurzame congreslocaties van Nederland: De St@art. Hier vinden jaarlijks zo’n 300 congressen, evenementen en familiefeesten plaats.
Je bent overtuigd?
Probeer ons dan ook te overtuigen. Stuur je motivatiebrief en CV naar Apenheul@asatalent.nl of bel voor vragen naar 0570-665100.